Výrobník sodové vody - sestava SODA PYGMY 25 Green Line Lindr
Kód: LR_SET01692




Detailní popis produktu
Výrobník sodové vody SODA PYGMY 25 Green Line je profesionální zařízení určené k výrobě chlazené sodové vody mísením H₂O a CO₂. Tento model je navržen pro umístění pod stůl a umožňuje připojení k výčepnímu stojanu nebo externímu ventilu. Je ideální pro použití v kancelářích, restauracích, výrobních provozech či domácnostech, kde je požadován kvalitní a efektivní přístup k chlazené sodové vodě.
Zařízení nabízí výkon až 25 litrů vychlazené sodové vody za hodinu, což je ideální pro středně velké provozy. Je vybaveno nastavitelnou regulací teploty se sedmi různými nastaveními, což umožňuje přizpůsobit teplotu vody podle konkrétních potřeb. Chladivo R-290 je ekologické a šetrné k životnímu prostředí, což je součástí filozofie Green Line společnosti Lindr.
Zařízení je navrženo pro snadnou manipulaci a údržbu. Díky kompaktním rozměrům a madlům umístěným na vrchní části je možné jej snadno přemístit. Chlazení je zajištěno thermoblokem, který dosahuje požadované teploty již po 2–4 minutách od zapnutí, což zajišťuje rychlou dostupnost chlazené vody.
Standardní dodávka zahrnuje výčepní zařízení a návod k obsluze. Toto zařízení neobsahuje vestavěný vzduchový kompresor, což je třeba vzít v úvahu při plánování instalace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky sodové vody a sestavy |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 350862 |
| Napětí: | 220-240V 50Hz~1 |
| DÉLKA CHLADICÍ SMYČKY (M): | 10,5 |
| Hmotnost (kg): | 17.0 |
| CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU (HP): | 1/8 |
| CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU (W): | 310 |
| JMENOVITÝ PROUD (A): | 1,70 |
| MAXIMÁLNÍ CHLADICÍ VÝKON TO 0°C / TK45°C (L/HOD): | 25 |
| MOTIV SVĚTELNÉHO PANELU: | NE |
| POČET CHLAZENÝCH NÁPOJŮ (KS): | 2 |
| PRŮBĚŽNÝ CHLADICÍ VÝKON (L/HOD): | 20 |
| Příkon (W): | 391 |
| PŘIPOJENÍ CO2: | 5/16 |
| PŘIPOJENÍ NÁPOJ: | 5/16 |
| PŘIPOJENÍ NÁPOJ - ŠROUBENÍ: | ANO |
| SODOVÁ VODA (L/HOD): | 20-25 |
| TEPELNÝ SPÁD T (°C): | 10 |
| Typ chladiva: | R290 |
| TYP KOHOUTU: | NE |
| TYP NAPÁJECÍHO KABELU: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
