Orgány státní správy u nás pohodlně nakoupí na fakturu.

Kontakty

DŮLEŽITÉ: Objednávky jsou připraveny k osobnímu odběru až po zaslání emailu s informací o tom, že objednávka byla zpracována!

Adresa pro osobní odběr: Brněnská 23, Střelice. Hala naproti hřbitovu. Při jízdě směr z Troubska je to asi 200 metrů za čerpačkou Eurooil. Sklad je náležitě označen.

Na skladě přijímáme nově i platby kartou.

Kontaktovat nás můžete telefonicky v pracovní dny, nebo e-mailem každý den včetně víkendů. Když budeme zrovna u mailu nebo na chatu rovnou i odpovíme. Měsíčně zodpovíme více než 1500 vašich telefonických a mailových dotazů. Můžete se spolehnout, že pro vás vždy najdeme to nejlepší řešení, protože gastro vybavení pro profesionály i domácnosti děláme již více než 10 let a naše práce nás baví. Na základě zkušeností, které jsme za tuto dobu nasbírali, vám dokážeme dnes na dálku zodpovědět jakýkoliv dotaz, poradit vám a doporučit za nás to nejlepší řešení, abyste byli maximálně spokojeni a vaši kuchyni jste si prostě zamilovali.

Nebojte se nám ozvat, rádi poradíme i vám každý všední den od 8 do 17 hodin, případně mimo pracovní dobu na chatu nebo emailu.

 

Tel. kontakty (pouze pracovní dny 8-17):

725 330 892 - pouze stavy objednávek a fakturace z eshopu, osobní odběr (pracovní dny 8-15 hodin)

728 870 010 - zakázková výroba - nerez, sourcing

721 110 437 - individuální projekty, technické dotazy k věcem na shopu

 

Jste výrobce nebo dodavatel potravinářského / gastro sortimentu a chtěli byste nabízet své produkty na Gastrofans? Pošlete nám email s představením společnosti a produktové řady nebo volejte tel. 728 870 010.

 

Mimo pracovní dobu nás kontaktujte ideálně emailem: obchod@gastrofans.cz

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: