Elektrický nepřímý velkokapacitní kotel 300 l Redfox BIQ 90/140 300 E AWF
Kód: 00019451




Detailní popis produktu
Elektrický nepřímý velkokapacitní kotel Redfox BIQ 90/140 300 E AWF je stacionární zařízení určené pro profesionální velkokapacitní kuchyně. S celkovým objemem vany 300 l (užitný objem 280 l) a elektrickým příkonem 32 kW poskytuje mimořádný výkon pro efektivní přípravu velkého množství pokrmů.
Konstrukce a materiály
Kotel je navržen s důrazem na maximální odolnost a hygienu. Vrchní deska o tloušťce 2,00 mm i vnější opláštění jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304 s leštěnou povrchovou úpravou. Prolisovaná vrchní deska zajišťuje komfortní údržbu a snadné čištění. Dno pevné vany o tloušťce 2,50 mm je zhotoveno z vysoce odolné oceli AISI 316, což zaručuje dlouhou životnost i při náročném provozu.
Pokročilé funkce a ovládání
- Nepřímý ohřev: Zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a zabraňuje připalování pokrmů.
- Automatické plnění duplikátoru: Zjednodušuje obsluhu a zajišťuje bezpečný chod zařízení.
- Regulace tlaku páry: Automatický presostat reguluje výkon zařízení pro optimální spotřebu energie.
- Snadné ovládání: Výkon se reguluje pomocí otočného knoflíku v teplotním rozsahu 30 °C až 100 °C.
- Praktická vana: Vana o rozměrech 1160x540x440/490 mm disponuje prakticky tvarovanou výlevkou pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu a kónickým výpustným ventilem o průměru 2".
Bezpečnost a údržba
Pro bezpečný provoz is kotel vybaven bezpečnostním termostatem (pojistný termostat do 150 °C), manometrem pro kontrolu tlaku a dlouhým madlem. Stupeň krytí ovládacích prvků je IPX4. Servisní přístup je usnadněn zepředu odejmutím čelního panelu. Stabilitu zařízení zajišťují nastavitelné nožičky.
Technické parametry
- Rozměry (Š x H x V): 1400 x 928 x 900 mm
- Hmotnost: 240 kg (netto) / 250 kg (brutto)
- Napájení: 400 V / 3N - 50 Hz
- Přípojka na vodu: 1/2" (napouštění studené vody mechanickým kohoutem)
- Průřez vodičů CU: 16 mm²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Varné kotle elektrické |
|---|---|
| Hmotnost: | 250 kg |
| Manometr: | Ano |
| Materiál: | AISI 304 vrchní deska i opláštění |
| Bezpečnostní prvky: | manometr dlouhé madlo |
| Bezpečnostní termostat: | ano |
| Hloubka brutto [mm]: | 1030 |
| Hloubka netto [mm]: | 928 |
| Hmotnost brutto [kg]: | 250.00 |
| Hmotnost netto [kg]: | 240.00 |
| Konstruční typ zařízení: | Stacionární |
| Kontrolky: | chodu a nahřátí |
| Materiál dna: | AISI 316 |
| Materiál vrchní desky: | AISI 304 |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 100 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 30 |
| Napájení: | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Napouštění/dopouštění vody: | Mechanický kohout |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem vany [l]: | 300 |
| Objemová kapacita nádoby [l]: | 300.00 |
| Plnění duplikátoru: | Automatické |
| Pojistný termostat do x °C: | 150 |
| Povrchová úprava: | leštěná nerez |
| Průměr výpustného ventilu [mm]: | 2" |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 16 |
| Přepadový kanálek: | Ano |
| Příkon elektrický [kW]: | 32.000 |
| Přípojka na vodu: | 1/2" |
| Regulace tlaku páry: | Automatická - presostat reguluje výkon zařízení |
| Rozměr vany [mm x mm x mm]: | 1160x540x440/490 |
| SAP kód: | 00019451 |
| Servisní přístup: | Zepředu odejmutím čelního panelu |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Šířka brutto [mm]: | 1435 |
| Šířka netto [mm]: | 1400 |
| Tloušťka dna: | 2.50 |
| Tloušťka vrchní desky [mm]: | 2.00 |
| Tvar vany: | Prakticky tvarovaná výlevka vany pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu |
| Typ ohřevu zařízení: | Nepřímý |
| Typ ovládání výkonu: | regulace knoflíkem |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Typ vany: | Pevná |
| Typ vody napouštění: | Studená |
| Typ vrchní desky: | Prolisovaná - komfortní údržba čištění |
| Typ výpustního ventilu: | Kónický |
| Užitný objem [l]: | 280 |
| Vnější barva zařízení: | Nerezové |
| Výška brutto [mm]: | 1085 |
| Výška netto [mm]: | 900 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
