Velkokapacitní plynový kotel s nepřímým ohřevem 200 l REDFOX BIQ 90/100 200 G
Kód: 00019666




Detailní popis produktu
Výkonný a spolehlivý velkokapacitní kotel
Stacionární plynový kotel REDFOX BIQ 90/100 200 G s nepřímým ohřevem představuje ideální řešení pro velkokapacitní kuchyně a gastro provozy. S celkovým objemem vany 200 litrů (užitný objem 183 litrů) a plynovým výkonem 24 kW zajišťuje efektivní a rychlou přípravu velkého množství pokrmů. Zařízení je navrženo pro připojení na zemní plyn nebo propan butan a disponuje elektrickým zapalováním.
Prvotřídní materiály a konstrukce
Kotel je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které garantují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Vrchní deska i opláštění jsou z nerezové oceli AISI 304. Vrchní deska má tloušťku 2,0 mm a je prolisovaná pro komfortní čištění. Dno pevné vany o rozměrech 760 x 540 x 440/490 mm je vyrobeno z vysoce odolné oceli AISI 316 o tloušťce 2,5 mm. Vana je prakticky tvarovaná s výlevkou pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu a je vybavena kónickým výpustným ventilem o průměru 2".
Pokročilé funkce a bezpečnost
Tento model disponuje poloautomatickým plněním duplikátoru a mechanickým kohoutem pro napouštění studené vody (přípojka 1/2"). Regulace tlaku páry probíhá automaticky pomocí presostatu, který reguluje výkon zařízení. Pro maximální bezpečnost při práci je kotel vybaven pojistnou armaturou, pojistným termostatem, bezpečnostním termočlánkem a manometrem. Stupeň krytí ovládacích prvků je IPX4.
Technické parametry
- Typ ohřevu: Nepřímý
- Celkový objem vany: 200 l (užitný objem 183 l)
- Rozměry vany: 760 x 540 x 440/490 mm
- Materiál dna vany: AISI 316 (tloušťka 2,5 mm)
- Materiál vrchní desky: AISI 304 (tloušťka 2,0 mm)
- Plynový výkon: 24 kW
- Elektrický příkon: 0,023 kW (napájení 230 V / 1N - 50 Hz)
- Rozměry zařízení (š x h x v): 1000 x 928 x 900 mm
- Hmotnost netto: 193 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Varné kotle plynové |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Manometr: | Ano |
| Materiál: | AISI 304 vrchní deska i opláštění |
| Bezpečnostní prvky: | pojistná armatura, pojistný termostat, manometr |
| Bezpečnostní termočlánek: | Ano |
| Bezpečnostní termostat: | ano |
| Druh připojení plynu: | Zemní plyn, propan butan |
| Konstruční typ zařízení: | Stacionární |
| Kontrolky: | chodu a nahřátí |
| Materiál dna: | AISI 316 |
| Materiál vrchní desky: | AISI 304 |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 100 |
| Napájení: | 230 V / 1N - 50 Hz |
| Napojení na kulový ventil: | 1/2 |
| Napouštění/dopouštění vody: | Mechanický kohout |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem vany [l]: | 200 |
| Objemová kapacita nádoby [l]: | 200.00 |
| Plnění duplikátoru: | Poloautomatické |
| Povrchová úprava: | leštěná nerez |
| Průměr výpustného ventilu [mm]: | 2" |
| Přepadový kanálek: | Ano |
| Příkon elektrický [kW]: | 0.023 |
| Přípojka na vodu: | 1/2" |
| Regulace tlaku páry: | Automatická - presostat reguluje výkon zařízení |
| Rozměr vany [mm x mm x mm]: | 760x540x440/490 |
| Servisní přístup: | Zepředu odejmutím čelního panelu |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Tloušťka dna: | 2.50 |
| Tloušťka vrchní desky [mm]: | 2.00 |
| Tvar vany: | Prakticky tvarovaná výlevka vany pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu |
| Typ ohřevu zařízení: | Nepřímý |
| Typ ovládání výkonu: | 2 |
| Typ spotřebiče: | Plynové zařízení |
| Typ vany: | Pevná |
| Typ vody napouštění: | Studená |
| Typ vrchní desky: | Prolisovaná - komfortní údržba čištění |
| Typ výpustního ventilu: | Kónický |
| Užitný objem [l]: | 183 |
| Vnější barva zařízení: | Nerezové |
| Výkon plynový [kW]: | 24.000 |
| Zapalování: | Elektrické |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
