Velkokapacitní plynový kotel s nepřímým ohřevem 200 l - Redfox BIQ 90/100 200 G AWF
Kód: 00019456




Detailní popis produktu
Vlastnosti a konstrukce
Stacionární velkokapacitní plynový kotel s nepřímým ohřevem o celkovém objemu vany 200 l (užitný objem 183 l) je určen pro náročné gastro provozy. Vrchní deska i opláštění jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli AISI 304 o tloušťce 2,5 mm, dno vany je z vysoce odolné oceli AISI 316 o tloušťce 2,5 mm. Vrchní deska je prolisovaná pro komfortní údržbu a čištění.
Výkon a ovládání
Zařízení disponuje plynovým výkonem 24 kW s elektrickým příkonem 0,023 kW (napájení 230 V / 1N - 50 Hz). Zapalování je elektrické a regulace výkonu probíhá ve 2 stupních. Kotel je vybaven automatickou regulací tlaku páry, kde presostat reguluje výkon zařízení.
Bezpečnost a komfort
Pro maximální bezpečnost je kotel vybaven bezpečnostním termostatem, bezpečnostním termočlánkem, manometrem, hlídáním hladiny v duplikátoru a termostatem proti přehřátí v rozvaděči. Plnění duplikátoru je plně automatické, zatímco napouštění studené vody do vany probíhá pomocí mechanického kohoutu (přípojka na vodu 1/2").
Technické parametry
- Rozměry vany: 760 x 540 x 440/490 mm
- Průměr výpustného ventilu: 2" (kónický typ)
- Maximální teplota: 100 °C
- Stupeň krytí: IPX4
- Servisní přístup: zepředu odejmutím čelního panelu
- Nastavitelné nožičky: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Varné kotle plynové |
|---|---|
| Hmotnost: | 201 kg |
| Manometr: | Ano |
| Materiál: | AISI 304 vrchní deska i opláštění |
| Bezpečnostní prvky: | manometr hlídání hladiny v duplikátoru termostat proti přehřátí v rozvaděči |
| Bezpečnostní termočlánek: | Ano |
| Bezpečnostní termostat: | ano |
| Druh připojení plynu: | Zemní plyn, propan butan |
| Konstruční typ zařízení: | Stacionární |
| Kontrolky: | chodu a nahřátí |
| Materiál dna: | AISI 316 |
| Materiál vrchní desky: | AISI 304 |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 100 |
| Napájení: | 230 V / 1N - 50 Hz |
| Napojení na kulový ventil: | 1/2 |
| Napouštění/dopouštění vody: | Mechanický kohout |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem vany [l]: | 200 |
| Objemová kapacita nádoby [l]: | 200.00 |
| Plnění duplikátoru: | Automatické |
| Počet stupňů regulace výkonu: | 2 |
| Povrchová úprava: | leštěná nerez |
| Průměr výpustného ventilu [mm]: | 2" |
| Přepadový kanálek: | Ano |
| Příkon elektrický [kW]: | 0.023 |
| Přípojka na vodu: | 1/2" |
| Regulace tlaku páry: | Automatická - presostat reguluje výkon zařízení |
| Rozměr vany [mm x mm x mm]: | 760x540x440/490 |
| Servisní přístup: | Zepředu odejmutím čelního panelu |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Tloušťka dna: | 2.50 |
| Tloušťka vrchní desky [mm]: | 2.50 |
| Tvar vany: | Prakticky tvarovaná výlevka vany pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu |
| Typ ohřevu zařízení: | Nepřímý |
| Typ spotřebiče: | Plynové zařízení |
| Typ vany: | Pevná |
| Typ vody napouštění: | Studená |
| Typ vrchní desky: | Prolisovaná - komfortní údržba čištění |
| Typ výpustního ventilu: | Kónický |
| Užitný objem [l]: | 183 |
| Vnější barva zařízení: | Nerezové |
| Výkon plynový [kW]: | 24.000 |
| Zapalování: | Elektrické |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
