Velkokapacitní plynový kotel s nepřímým ohřevem 300 l REDFOX BIQ 90/140 300 G
Kód: 00019625




Detailní popis produktu
Velkokapacitní plynový kotel REDFOX BIQ 90/140 300 G s nepřímým ohřevem představuje robustní a vysoce výkonné řešení pro profesionální gastro provozy. Díky celonerezovému provedení a promyšleným bezpečnostním prvkům zajišťuje spolehlivý provoz, snadnou údržbu a maximální efektivitu při přípravě velkého množství pokrmů.
Vlastnosti a konstrukce
- Prvotřídní materiály: Vrchní deska o tloušťce 2.00 mm i opláštění jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304 s leštěnou povrchovou úpravou. Dno pevné vany o tloušťce 2.50 mm je zhotoveno z vysoce odolné nerezové oceli AISI 316.
- Komfortní údržba: Prolisovaná vrchní deska usnadňuje čištění. Vana je vybavena prakticky tvarovanou výlevkou, která minimalizuje ztráty při vylévání obsahu, a přepadovým kanálkem.
- Efektivní ohřev a regulace: Nepřímý ohřev s plynovým výkonem 40 kW nabízí 2 stupně regulace výkonu. Automatická regulace tlaku páry je zajištěna presostatem, který reguluje výkon zařízení.
- Bezpečnostní prvky: Kotel je vybaven bezpečnostním termostatem (s limitem do 150 °C), bezpečnostním termočlánkem, manometrem a pojistnou armaturou. Stupeň krytí ovládacích prvků odpovídá standardu IPX4.
Technické parametry a rozměry
- Objem vany: Celkový objem 300 l (užitný objem 280 l)
- Rozměry vany: 1160 x 540 x 440/490 mm
- Vnější rozměry (Š x H x V): 1400 x 928 x 900 mm
- Hmotnost: Netto 250 kg / Brutto 260 kg
- Teplotní rozsah: 30 °C až 100 °C
- Připojení a napájení: Elektrický příkon 0.023 kW, napájení 230 V / 1N - 50 Hz, elektrické zapalování. Druh připojení plynu na zemní plyn nebo propan butan.
- Vodovodní přípojky: Přípojka na studenou vodu 1/2", napojení na kulový ventil 1/2", kónický výpustný ventil o průměru 2".
Praktické detaily
Kotel disponuje mechanickým kohoutem pro napouštění studené vody a poloautomatickým plněním duplikátoru. Kontrolky chodu a nahřátí poskytují okamžitý přehled o stavu zařízení. Stabilitu zajišťují nastavitelné nožičky a servisní přístup je usnadněn zepředu jednoduchým odejmutím čelního panelu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Varné kotle plynové |
|---|---|
| Hmotnost: | 260 kg |
| Manometr: | Ano |
| Materiál: | AISI 304 vrchní deska i opláštění |
| Bezpečnostní prvky: | manometr pojistná armatura pojistný termostat |
| Bezpečnostní termočlánek: | Ano |
| Bezpečnostní termostat: | ano |
| Druh připojení plynu: | Zemní plyn, propan butan |
| Hloubka brutto [mm]: | 1030 |
| Hloubka netto [mm]: | 928 |
| Hmotnost brutto [kg]: | 260.00 |
| Hmotnost netto [kg]: | 250.00 |
| Konstrukční typ zařízení: | Stacionární |
| Kontrolky: | chodu a nahřátí |
| Materiál dna: | AISI 316 |
| Materiál vrchní desky: | AISI 304 |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 100 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 30 |
| Napájení: | 230 V / 1N - 50 Hz |
| Napojení na kulový ventil: | 1/2 |
| Napouštění/dopouštění vody: | Mechanický kohout |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem vany [l]: | 300 |
| Objemová kapacita nádoby [l]: | 300.00 |
| Plnění duplikátoru: | Poloautomatické |
| Počet stupňů regulace výkonu: | 2 |
| Pojistný termostat do x °C: | 150 |
| Povrchová úprava: | leštěná nerez |
| Průměr výpustného ventilu [mm]: | 2" |
| Přepadový kanálek: | Ano |
| Příkon elektrický [kW]: | 0.023 |
| Přípojka na vodu: | 1/2" |
| Regulace tlaku páry: | Automatická - presostat reguluje výkon zařízení |
| Rozměr vany [mm x mm x mm]: | 1160x540x440/490 |
| SAP kód: | 00019625 |
| Servisní přístup: | Zepředu odejmutím čelního panelu |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Šířka brutto [mm]: | 1435 |
| Šířka netto [mm]: | 1400 |
| Tloušťka dna: | 2.50 |
| Tloušťka vrchní desky [mm]: | 2.00 |
| Tvar vany: | Prakticky tvarovaná výlevka vany pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu |
| Typ ohřevu zařízení: | Nepřímý |
| Typ spotřebiče: | Plynové zařízení |
| Typ vany: | Pevná |
| Typ vody napouštění: | Studená |
| Typ vrchní desky: | Prolisovaná - komfortní údržba čištění |
| Typ výpustného ventilu: | kónický |
| Užitný objem [l]: | 280 |
| Vnější barva zařízení: | Nerezové |
| Výkon plynový [kW]: | 40.000 |
| Výška brutto [mm]: | 1085 |
| Výška netto [mm]: | 900 |
| Zapalování: | Elektrické |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
