Velkokapacitní plynový kotel s nepřímým ohřevem 300 l - REDFOX BIQ 90/140 300 G AWF
Kód: 00019667




Detailní popis produktu
Vysoký výkon a efektivní nepřímý ohřev
Velkokapacitní plynový kotel REDFFOX BIQ 90/140 300 G AWF s nepřímým ohřevem je stacionární zařízení určené pro náročné gastro provozy. S celkovým objemem vany 300 l (užitný objem 280 l) a plynovým výkonem 40,00 kW poskytuje dostatečnou kapacitu pro přípravu velkého množství pokrmů. Zařízení disponuje dvěma stupni regulace výkonu a pracuje v teplotním rozsahu od 30 °C do 100 °C.
Prvotřídní materiály a konstrukce
Kotel je navržen s důrazem na dlouhou životnost a snadnou údržbu. Vrchní deska i opláštění jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304, přičemž vrchní deska má tloušťku 2,00 mm a je prolisovaná pro komfortní čištění. Dno pevné vany o rozměrech 1160 x 540 x 440/490 mm je vyrobeno z vysoce odolné nerezové oceli AISI 316 o tloušťce 2,50 mm. Vana má navíc prakticky tvarovanou výlevku pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu.
Pokročilé funkce a bezpečnostní prvky
Zařízení je vybaveno automatickým plněním duplikátoru a mechanickým kohoutem pro napouštění studené vody (přípojka 1/2"). Regulace tlaku páry probíhá automaticky pomocí presostatu, který efektivně reguluje výkon zařízení. Bezpečnost provozu zajišťuje řada prvků:
- Bezpečnostní termostat s pojistným limitem do 150 °C.
- Bezpečnostní termočlánek pro spolehlivé hlídání plamene.
- Integrovaný manometr a pojistná armatura.
- Elektrické zapalování a stupeň krytí ovládacích prvků IPX4.
Technické parametry a připojení
- Rozměry zařízení: 1400 mm (šířka) x 928 mm (hloubka) x 900 mm (výška)
- Hmotnost: 250 kg (netto) / 260 kg (brutto)
- Napájení: 230 V / 1N - 50 Hz s elektrickým příkonem 0,023 kW
- Druh připojení plynu: Zemní plyn, propan butan
- Výpustný ventil: Kónický typ o průměru 2"
- Nastavitelné nožičky: Ano, pro snadné vyrovnání na nerovném povrchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Varné kotle plynové |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Manometr: | Ano |
| Materiál: | AISI 304 vrchní deska i opláštění |
| Bezpečnostní prvky: | manometr, pojistná armatura |
| Bezpečnostní termočlánek: | Ano |
| Bezpečnostní termostat: | ano |
| Druh připojení plynu: | Zemní plyn, propan butan |
| Konstrukční typ zařízení: | Stacionární |
| Kontrolky: | chodu a nahřátí |
| Materiál dna: | AISI 316 |
| Materiál vrchní desky: | AISI 304 |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 100 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 30 |
| Napájení: | 230 V / 1N - 50 Hz |
| Napojením na kulový ventil: | 1/2 |
| Napouštění/dopouštění vody: | Mechanický kohout |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem vany [l]: | 300 |
| Objemová kapacita nádoby [l]: | 300.00 |
| Plnění duplikátoru: | Automatické |
| Počet stupňů regulace výkonu: | 2 |
| Pojistný termostat do x °C: | 150 |
| Povrchová úprava: | leštěná nerez |
| Průměr výpustného ventilu [mm]: | 2" |
| Přepadový kanálek: | Ano |
| Příkon elektrický [kW]: | 0.023 |
| Přípojka na vodu: | 1/2" |
| Regulace tlaku páry: | Automatická - presostat reguluje výkon zařízení |
| Rozměr vany [mm x mm x mm]: | 1160x540x440/490 |
| SAP kód: | 00019667 |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Tloušťka dna: | 2.50 |
| Tloušťka vrchní desky [mm]: | 2.00 |
| Tvar vany: | Prakticky tvarovaná výlevka vany pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu |
| Typ ohřevu zařízení: | Nepřímý |
| Typ spotřebiče: | Plynové zařízení |
| Typ vany: | Pevná |
| Typ vody napouštění: | Studená |
| Typ vrchní desky: | Prolisovaná - komfortní údržba čištění |
| Typ výpustního ventilu: | Kónický |
| Užitný objem [l]: | 280 |
| Vnější barva zařízení: | Nerezové |
| Výkon plynový [kW]: | 40.000 |
| Zapalování: | Elektrické |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
