Podstolová jednoplášťová myčka s odpadovým čerpadlem REDFOX QQI 52 P - 230 V, koš 50x50 cm
Kód: 00011281




Detailní popis produktu
Pokročilé technologie a úspora
Profesionální podstolová jednoplášťová myčka REDFOX QQI 52 P s rozměrem koše 500 x 500 mm je spolehlivým řešením pro gastro provozy. Díky napájení 230 V a integrovanému odpadovému čerpadlu nabízí snadnou instalaci a vysokou flexibilitu umístění.
Myčka je vybavena moderními systémy pro maximální efektivitu a úsporu provozních nákladů:
- ArchiMedes: Systém dvojité filtrace s přepadovým vypouštěním, který zajišťuje pouze 18% ztráty čisté vody do odpadu.
- ProDose: Přesné dávkování mycího detergentu a oplachu pomocí peristaltických čerpadel.
- EnergySaving: Systém úspory energie, který snižuje teplotu boileru v době nečinnosti.
- DuoFlow: Dvoucestné mycí čerpadlo pro efektivní distribuci vody.
Programové vybavení a ovládání
Digitální ovládání s 3místným displejem a diodovou lištou umožňuje snadnou volbu z 6 mycích programů. K dispozici jsou specializované programy jako ProSpeed, ProFessional, ProTemp, ProClean, ProDrain a ProLong. Doba mycího cyklu se pohybuje v rozmezí 60, 120 nebo 150 sekund na koš.
Konstrukce a materiály
Myčka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli AISI 304. Otočná dvoucípá mycí a oplachová ramena jsou vyrobena z odolného kompozitu a disponují ručně povolitelným šroubem pro snadnou údržbu. Zařízení má lisované podpěry košů, kompozitní hladinové filtry vany a vyklápěcí dveře s čistou světlou výškou 365 mm.
Technické parametry
- Rozměry (Š x H x V): 575 x 605 x 820 mm
- Příkon elektrický: 3,5 kW (příkon bojleru 3,0 kW, příkon vany 2,1 kW)
- Objem vany / bojleru: 20 l / 6,0 l
- Spotřeba vody: 2,1 l na mycí cyklus
- Teplota oplachové vody: 80 °C
- Hlučnost: 59,5 dB
- Standardní výbava: 1x koš na sklo, 1x koš na talíře, 1x koš na příbory
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky podbarové |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 kg |
| Materiál: | AISI 304 |
| Typ ovládání: | Digitální |
| Autodiagnostika: | ano |
| Dávkovací čerpadlo mycího detergentu: | Ano |
| Dávkovací čerpadlo oplachu: | Ano |
| Doba mycího cyklu [s/koš]: | 60-120-150 |
| Hladinové filtry vany: | kompozitní |
| Hlučnost přístroje [dB]: | 59,5 |
| Hmotnost netto [kg]: | 55.00 |
| Jmenovitý průměr potrubí: | DN 50 |
| Kapacita košů: | 24-30-60 |
| Materiál mycích ramen: | Kompozit |
| Materiál oplachových ramen: | Kompozit |
| Napájení: | 230 V / 1N - 50 Hz |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem bojleru [ l ]: | 6.00 |
| Objem vany [l]: | 20 |
| Odpadové čerpadlo: | ano |
| Odpadový filtr: | ArchiMedes - dvojitá filtrace s přepadovým vypouštěním zajišťuje pouze 18% ztráty čisté vody do odpadu |
| Otevírání zařízení: | Vyklápěcí dolů |
| Počet plášťů: | 1 |
| Počet programů: | 6 |
| Podpěry košů: | lisované |
| Program ProClean: | Ano |
| Program ProDrain: | Ano |
| Program ProFessional: | Ano |
| Program ProLong: | Ano |
| Program ProSpeed: | Ano |
| Program ProTemp: | Ano |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 1 |
| Příkon bojleru [kW]: | 3.000 |
| Příkon elektrický [kW]: | 3.500 |
| Příkon vany [kW]: | 2.100 |
| Přípojka na vodu: | 3/4" |
| Regulovatelný termostat bojleru: | Ano |
| Rozměr koše [mm]: | 500 x 500 |
| Samočisticí cyklus: | Ano |
| SAP kód: | 00011281 |
| Spotřeba vody mycího cyklu [l/koš]: | 2,1 |
| Standardní výbava k zařízení: | 1x koš na sklo, 1x koš na talíře, 1x koš na příbory |
| Světlá výška dveří [mm]: | 365 |
| Systém dávkování chemie: | ProDose - přesné dávkování peristaltickým čerpadlem |
| Systém úspory energie: | EnergySaving - Systém úspory energie díky snížení teploty boileru |
| Teplota oplachové vody [°C]: | 80 |
| Termostop: | Ano |
| Typ displeje: | 3místný displej + diodová lišta |
| Typ mycího čerpadla: | dvoucestné - DuoFlow |
| Typ mycích ramen: | Otočná dvojcípá |
| Typ oplachových ramen: | Otočná dvoucípá |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Uchycení ramen: | Ručně povolitelný/utažitelný šroub |
| USB port: | Ano, pro aktualizaci firmware |
| Vstupní tlak [bar]: | 2-4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
