Podstolová jednoplášťová myčka s odpadovým čerpadlem Redfox QQI 52 TP - koš 50x50 cm, 400 V
Kód: 00011282
Vlastní obchodní zástupce
S GastroClubem získáte svého vlastního gastro experta, který se stane vaší pravou rukou.

Cenová nabídka na míru
S GastroClub získáte individuální cenovou nabídku, která respektuje váš rozpočet a cíle.

Různé možnosti financování
Nabízíme vám flexibilní možnosti financování, které vám umožní rozdělit platbu do menších splátek.

Jsme vašim partnerem
Váš osobní gastro expert vám poskytne nejen odborné poradenství, ale bude vám k dispozici i s radou a podporou.

Vlastní ceník
Jako člen GastroClubu získáte přístup k vlastnímu ceníku, který bude vždy odrážet vaše individuální potřeby a nákupní historii.
Detailní popis produktu
Podstolová jednoplášťová myčka Redfox QQI 52 TP představuje profesionální řešení pro mytí nádobí a skla v gastro provozech. Je navržena pro koše o rozměru 500 x 500 mm a disponuje digitálním ovládáním s 3místným displejem a diodovou lištou.
Vlastnosti a technologie
- DuoFlow: Dvoucestné mycí čerpadlo pro efektivní distribuci vody.
- ProDose: Systém přesného dávkování chemie pomocí peristaltického čerpadla pro mycí detergent i oplach.
- EnergySaving: Systém úspory energie díky snížení teploty bojleru v době nečinnosti.
- ArchiMedes: Dvojitá filtrace s přepadovým vypouštěním, která zajišťuje pouze 18% ztráty čisté vody do odpadu.
- Termostop: Garantuje teplotu oplachové vody 80 °C pro dokonalou hygienu.
- 6 mycích programů: ProSpeed, ProFessional, ProTemp, ProClean, ProDrain a ProLong s dobou cyklu 60, 120 nebo 150 sekund.
Konstrukce a materiály
- Vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI 304.
- Otočná dvoucípá mycí a oplachová ramena z odolného kompozitu s ručně povolitelným šroubem pro snadné čištění.
- Lisované podpěry košů a kompozitní hladinové filtry vany.
- Vyklápěcí dveře dolů se světlou výškou 365 mm.
- Nastavitelné nožičky pro snadné vyrovnání na nerovném povrchu.
- Integrované odpadové čerpadlo a USB port pro aktualizaci firmware.
Technické parametry
- Napájení: 400 V / 3N - 50 Hz
- Celkový příkon: 5,4 kW (příkon bojleru 4,9 kW, příkon vany 2,1 kW)
- Objem: Bojler 6,0 l, vana 20 l
- Spotřeba vody: 2,1 l na mycí cyklus
- Hlučnost: 59,5 dB
- Rozměry zařízení: 575 x 605 x 820 mm (Š x H x V)
- Hmotnost: Netto 55 kg, brutto 61 kg
Standardní výbava
- 1x koš na sklo
- 1x koš na talíře
- 1x koš na příbory
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky podbarové |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Materiál: | AISI 304 |
| Typ ovládání: | Digitální |
| Autodiagnostika: | ano |
| Davkovací čerpadlo mycího detergentu: | Ano |
| Dávkovací čerpadlo oplachu: | Ano |
| Doba mycího cyklu [s/koš]: | 60-120-150 |
| Elektroventil na horkou vodu: | Ano |
| Hladinové filtry vany: | kompozitní |
| Hlučnost přístroje [dB]: | 59,5 |
| Jmenovitý průměr potrubí: | DN 50 |
| Kapacita košů: | 24-30-60 |
| Materiál mycích ramen: | Kompozit |
| Materiál oplachových ramen: | Kompozit |
| Napájení: | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem bojleru [ l ]: | 6.00 |
| Objem vany [l]: | 20 |
| Odpadové čerpadlo: | ano |
| Odpadový filtr: | ArchiMedes - dvojitá filtrace s přepadovým vypouštěním zajišťuje pouze 18% ztráty čisté vody do odpadu |
| Otevírání zařízení: | Vyklápěcí dolů |
| Počet plášťů: | 1 |
| Počet programů: | 6 |
| Počet společných ramen pro oplach a mytí: | 2 |
| Podpěry košů: | lisované |
| Program ProClean: | Ano |
| Program ProDrain: | Ano |
| Program ProFessional: | Ano |
| Program ProLong: | Ano |
| Program ProSpeed: | Ano |
| Program ProTemp: | Ano |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 1 |
| Příkon bojleru [kW]: | 4.900 |
| Příkon elektrický [kW]: | 5.400 |
| Příkon vany [kW]: | 2.100 |
| Přípojka na vodu: | 3/4" |
| Regulovatelný termostat bojleru: | Ano |
| Rozměr koše [mm]: | 500 x 500 |
| Samočisticí cyklus: | Ne |
| Spotřeba vody mycího cyklu [l/koš]: | 2,1 |
| Standardní výbava k zařízení: | 1x koš na sklo, 1x koš na talíře, 1x koš na příbory |
| Světlá výška dveří [mm]: | 365 |
| Systém dávkování chemie: | ProDose - přesné dávkování peristaltickým čerpadlem |
| Systém úspory energie: | EnergySaving - Systém úspory energie díky snížení teploty boileru |
| Teplota oplachové vody [°C]: | 80 |
| Termostop: | Ano |
| Typ displeje: | 3 místní displej + diodová lišta |
| Typ mycího čerpadla: | dvoucestné - DuoFlow |
| Typ mycích ramen: | Otočná dvojcípá |
| Typ oplachových ramen: | Otočná dvoucípá |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Uchycení ramen: | Ručně povolitelný/utažitelný šroub |
| USB port: | Ano, pro aktualizaci firmware |
| Vstupní tlak [bar]: | 2-4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
