Průběžná jednoplášťová myčka nádobí Redfox QQI 102/TOP - koš 50x50 cm, 400 V
Kód: 00011315




Detailní popis produktu
Průběžná jednoplášťová myčka nádobí Redfox QQI 102/TOP s horním ovládacím panelem představuje vysoce výkonné elektrické zařízení určené pro profesionální gastronomické provozy. Myčka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli AISI 304 a disponuje vyklápěcím otevíráním směrem nahoru se světlou výškou dveří 450 mm.
Klíčové technologie a mycí systémy
- DuoFlow: Dvoucestné mycí čerpadlo zajišťuje efektivní distribuci vody při mytí.
- ProDose: Přesný systém dávkování chemie pomocí peristaltického čerpadla pro optimální spotřebu mycího detergentu i oplachu.
- ArchiMedes: Pokročilý odpadový filtr s dvojitou filtrací a přepadovým vypouštěním, který zajišťuje pouze 18% ztráty čisté vody do odpadu.
- EnergySaving: Systém úspory energie, který efektivně snižuje teplotu boileru v době nečinnosti.
- Termostop: Garantuje teplotu oplachové vody na úrovni 80 °C pro dokonalou hygienu.
Programová výbava a ovládání
Myčka je vybavena digitálním ovládáním s 3místným displejem a diodovou lištou umístěnou nahoře. Nabízí celkem 5 mycích programů:
- ProSpeed
- ProFessional
- ProTemp
- ProSelf (samočisticí cyklus)
- ProLong
Doba mycího cyklu se pohybuje v rozmezí 60, 120 nebo 150 sekund na koš, což umožňuje flexibilní přizpůsobení stupni znečištění nádobí. Kapacita košů činí 24, 30 až 60 košů za hodinu.
Konstrukce a materiály
Myčka disponuje hluboko taženou (lisovanou) vanou o objemu 15 litrů s příkonem 2,1 kW a kompozitními hladinovými filtry. Otočná dvoucípá mycí a oplachová ramena jsou vyrobena z odolného kompozitu a uchycena pomocí ručně povolitelného/utažitelného šroubu pro snadnou údržbu. Zařízení stojí na nastavitelných nožičkách, které umožňují vyrovnání nerovností podlahy.
Technické parametry
- Rozměr koše: 500 x 500 mm
- Napájení: 400 V / 3N - 50 Hz
- Celkový elektrický příkon: 8,5 kW
- Objem bojleru: 6,0 l (příkon bojleru 8,0 kW)
- Spotřeba vody na cyklus: 2,1 l
- Vstupní tlak vody: 2-4 bar
- Hlučnost: 60,4 dB
- Rozměry (Š x H x V): 634 x 744 x 1530 mm
- Hmotnost: 110 kg (netto) / 120 kg (brutto)
- Přípojka na vodu: 3/4"
- Jmenovitý průměr potrubí: DN 50
- USB port: Ano, určený pro snadnou aktualizaci firmware
- Autodiagnostika: Ano
Standardní výbava
Součástí balení je standardní výbava k zařízení:
- 1x koš na sklo
- 1x koš na talíře
- 1x koš na příbory
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky korbové |
|---|---|
| Hmotnost: | 120 kg |
| Materiál: | AISI 304 |
| Typ ovládání: | Digitální |
| Autodiagnostika: | ano |
| Davkovací čerpadlo mycího detergentu: | Ano |
| Dávkovací čerpadlo oplachu: | Ano |
| Doba mycího cyklu [s/koš]: | 60-120-150 |
| Elektroventil na horkou vodu: | Ano |
| Hladinové filtry vany: | kompozitní |
| Hluboko tažená (lisovaná) vana: | Ano |
| Hlučnost přístroje [dB]: | 60,4 |
| Jmenovitý průměr potrubí: | DN 50 |
| Kapacita košů: | 24-30-60 |
| Materiál mycích ramen: | Kompozit |
| Materiál oplachových ramen: | Kompozit |
| Napájení: | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem bojleru [ l ]: | 6.00 |
| Objem vany [l]: | 15 |
| Odpadový filtr: | ArchiMedes - dvojitá filtrace s přepadovým vypouštěním zajišťuje pouze 18% ztráty čisté vody do odpadu |
| Otevírání zařízení: | Vyklápěcí nahoru |
| Počet plášťů: | 1 |
| Počet programů: | 5 |
| Počet společných ramen pro oplach a mytí: | 2 |
| Program ProFessional: | Ano |
| Program ProLong: | Ano |
| Program ProSelf: | Ano |
| Program ProSpeed: | Ano |
| Program ProTemp: | Ano |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 1,5 |
| Příkon bojleru [kW]: | 8.000 |
| Příkon elektrický [kW]: | 8.500 |
| Příkon vany [kW]: | 2.100 |
| Přípojka na vodu: | 3/4" |
| Regulovatelný termostat bojleru: | Ano |
| Rozměr koše [mm]: | 500 x 500 |
| Samočisticí cyklus: | Ano |
| Spotřeba vody mycího cyklu [l/koš]: | 2,1 |
| Standardní výbava k zařízení: | 1x koš na sklo, 1x koš na talíře, 1x koš na příbory |
| Světlá výška dveří [mm]: | 450 |
| Systém dávkování chemie: | ProDose - přesné dávkování peristaltickým čerpadlem |
| Systém úspory energie: | EnergySaving - Systém úspory energie díky snížení teploty boileru |
| Teplota oplachové vody [°C]: | 80 |
| Termostop: | Ano |
| Typ displeje: | 3 místní displej + diodová lišta |
| Typ mycího čerpadla: | dvoucestné - DuoFlow |
| Typ mycích ramen: | Otočná dvojcípá |
| Typ oplachových ramen: | Otočná dvoucípá |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Uchycení ramen: | Ručně povolitelný/utažitelný šroub |
| Umístění ovládacího panelu: | nahoře |
| USB port: | Ano, pro aktualizaci firmware |
| Vstupní tlak [bar]: | 2-4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
