Elektrická sklopná pánev 50 l s nerezovým dnem - REDFOX BR 70/80 E/N
Kód: 00110047




Detailní popis produktu
Profesionální elektrická sklopná pánev REDFOX BR 70/80 E/N s užitným objemem 50 litrů je ideálním řešením pro velkokapacitní kuchyně, jídelny a gastro provozy. Zařízení je navrženo v provedení s podestavbou a disponuje nastavitelnými nožičkami pro snadné vyrovnání nerovností podlahy.
Klíčové vlastnosti a konstrukce
Pánev je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, kde vrchní deska sestává z nerezové oceli AISI 304 a opláštěné části jsou z oceli AISI 430. Vana přístroje je vybavena nerezovým dnem o tloušťce 12 mm, které je ideální pro vaření a zaručuje snadnou údržbu. Prakticky tvarovaná výlevka vany minimalizuje ztráty při vylévání připraveného obsahu.
Funkce a ovládání
- Manuální sklápění: Snadné a bezpečné vyklápění vany pro pohodlné vyprazdňování.
- Regulace teploty: Nastavení teploty v rozsahu od 50 °C do 300 °C.
- Bezpečnostní prvky: Integrovaný bezpečnostní termostat a pojistný termostat nastavený do 360 °C.
- Napouštění vody: Mechanický kohout pro napouštění studené vody s připojením 1/2".
Technické parametry
- Příkon: 10,5 kW
- Napájení: 400 V / 3N - 50 Hz
- Stupeň krytí: IPX4
- Rozměry zařízení (Š x H x V): 800 x 700 x 900 mm
- Hmotnost netto: 134,6 kg
- Doporučený průřez měděných vodičů: 2,5 mm²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánve elektrické |
|---|---|
| Hmotnost: | 148.1 kg |
| Materiál: | AISI 304 vrchní deska, AISI 430 opláštění |
| Bezpečnostní termostat: | ano |
| Konstrukční typ zařízení: | S podestavbou |
| Materiál dna: | Nerez - vhodné pro vaření, snadná údržba |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 300 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 50 |
| Napájení: | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Napouštění/dopouštění vody: | Mechanický kohout |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem vany [l]: | 50 |
| Pojistný termostat do x °C: | 360 |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 2,5 |
| Příkon elektrický [kW]: | 10.500 |
| Přípojka na vodu: | 1/2" |
| Sklápění: | Manuální |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Tloušťka dna: | 12.00 |
| Tvar vany: | Prakticky tvarovaná výlevka vany pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Typ vany: | Sklopná |
| Typ vody napouštění: | Studená |
| Užitný objem [l]: | 50 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
