Elektrická sklopná pánev 80 l s nerezovým dnem - REDFOX BR 90/80 E/N
Kód: 00012290




Detailní popis produktu
Hlavní přednosti a konstrukce
Elektrická sklopná pánev REDFOX BR 90/80 E/N s užitným objemem 80 litrů je vysoce výkonné zařízení určené pro profesionální gastronomické provozy. Konstrukce s podestavbou disponuje vrchní deskou z kvalitní nerezové oceli AISI 304 a odolným opláštěním z nerezové oceli AISI 430. Stabilní usazení zajišťují nastavitelné nožičky.
Vana a systém sklápění
Zařízení je vybaveno sklopnou vanou s manuálním sklápěním. Vana má speciálně a prakticky tvarovanou výlevku, která minimalizuje ztráty při vylévání obsahu. Dno vany o tloušťce 12 mm je vyrobeno z nerezové oceli, která je ideální pro vaření a zaručuje velmi snadnou údržbu. Napouštění a dopouštění studené vody je řešeno pomocí mechanického kohoutu s přípojkou na vodu o velikosti 1/2".
Výkon a ovládání
Pánev využívá nepřímý typ ohřevu s elektrickým příkonem 15 kW a napájením 400 V / 3N - 50 Hz. Teplotu lze plynule regulovat v rozsahu od 50 °C do 300 °C. Ovládací prvky disponují stupněm krytí IPX4 a jsou doplněny o kontrolky chodu a nahřátí.
Technické parametry
- Typ spotřebiče: Elektrické zařízení s podestavbou
- Objem vany: 80 l
- Materiál vrchní desky: AISI 304
- Materiál opláštění: AISI 430
- Materiál dna: Nerezová ocel (tloušťka 12 mm)
- Teplotní rozsah: 50 °C až 300 °C
- Sklápění vany: Manuální
- Přípojka vody: 1/2" (studená voda)
- Příkon: 15 kW
- Napájení: 400 V / 3N - 50 Hz
- Rozměry (Š x H x V): 800 x 900 x 900 mm
- Hmotnost netto: 162 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánve elektrické |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Materiál: | AISI 304 vrchní deska, AISI 430 opláštění |
| Hmotnost brutto [kg]: | 182.00 |
| Hmotnost netto [kg]: | 162.00 |
| Konstruční typ zařízení: | S podestavbou |
| Kontrolky: | chodu a nahřátí |
| Materiál dna: | Nerez - vhodné pro vaření, snadná údržba |
| Materiál vrchní desky: | AISI 304 |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 300 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 50 |
| Napájení: | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Napouštění/dopouštění vody: | Mechanický kohout |
| Nastavitelné nožičky: | ano |
| Objem vany [l]: | 80 |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 4 |
| Příkon elektrický [kW]: | 15.000 |
| Přípojka na vodu: | 1/2" |
| Sklápění: | Manuální |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Tloušťka dna: | 12.00 |
| Tvar vany: | Prakticky tvarovaná výlevka vany pro minimalizaci ztrát při vylévání obsahu |
| Typ ohřevu zařízení: | Nepřímý |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Typ vany: | Sklopná |
| Typ vody napouštění: | Studená |
| Užitný objem [l]: | 80 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
