Pizza pec dvoupatrová Redfox E 12 - kapacita 12x 33 cm
Kód: 00006149




Detailní popis produktu
Profesionální dvoupatrová pizza pec Redfox E 12
Elektrická pizza pec Redfox E 12 představuje ideální řešení pro profesionální gastronomické provozy, které vyžadují spolehlivost, vysoký výkon a precizní kontrolu nad procesem pečení. Díky dvoukomorovému provedení s celkovou kapacitou pro 12 pizz o průměru 33 cm zvládne i náročný provoz během špičky.
Klíčové vlastnosti a ovládání
Pec disponuje mechanickým ovládáním se samostatným nastavením pro každou komoru, což umožňuje nezávislé řízení teploty v rozsahu od 50 °C do 450 °C. Každá komora je vybavena spodními šamotovými deskami o tloušťce 14 mm, které zajišťují rovnoměrnou distribuci tepla a perfektní propečení těsta. Aktuální teplotu lze snadno sledovat pomocí analogového teploměru.
Konstrukce a bezpečnost
- Materiál: Odolné nerezové provedení s krátkým plastovým madlem.
- Vnitřní osvětlení: Integrované osvětlení komor pro snadnou vizuální kontrolu.
- Odtah vlhkosti: Nastavitelný komínek pro efektivní odvod par.
- Bezpečnost: Vybaveno pojistným termostatem a stupněm krytí ovládacích prvků IPX4.
Technické parametry
- Vnější rozměry: 983 mm (šířka) x 1255 mm (hloubka) x 763 mm (výška)
- Vnitřní rozměry komory: 700 mm (šířka) x 1050 mm (hloubka) x 150 mm (výška)
- Elektrický příkon: 14,4 kW
- Napájení: 400 V / 3N - 50 Hz
- Hmotnost netto: 178 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pece na pizzu |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Počet komor: | 2 |
| Materiál: | Nerez |
| Typ ovládání: | Mechanické |
| Bezpečnostní prvky: | pojistný termostat |
| Hloubka brutto [mm]: | 1020 |
| Hloubka netto [mm]: | 1255 |
| Hloubka vnitřní části zařízení [mm]: | 1050 |
| Hmotnost brutto [kg]: | 180.00 |
| Hmotnost netto [kg]: | 178.00 |
| Kapacita pizz [cm]: | 12x 33 cm |
| Komínek pro odtah vlhkosti: | Ano |
| Kontrolky: | chodu |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 450 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 50 |
| Napájení: | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Nastavitelný komínek: | Ano |
| Nezávislé topné zóny: | Samostatné ovládání pro každou komoru |
| Parozábrana: | Ano |
| Počet pozic vnitřních částí zařízení: | 12 |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 4 |
| Příkon elektrický [kW]: | 14.400 |
| SAP kód: | 00006149 |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Šamotové desky: | Spodní |
| Šířka brutto [mm]: | 1290 |
| Šířka netto [mm]: | 983 |
| Šířka vnitřní části zařízení [mm]: | 700 |
| Teploměr: | analogový |
| Tlačítko on/off: | Ano |
| Tloušťka šamotových desek [mm]: | 14 |
| Typ madla: | krátké, plastové |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Výška brutto [mm]: | 810 |
| Výška netto [mm]: | 763 |
| Výška vnitřní části zařízení [mm]: | 150 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
