Pizza pec dvoupatrová Redfox E 18
Kód: 00007349




Detailní popis produktu
Dvoupatrová elektrická pizza pec Redfox E 18 představuje ideální řešení pro profesionální gastro provozy s vysokými nároky na kapacitu a kvalitu pečení. Díky robustní nerezové konstrukci a promyšleným technickým prvkům zajišťuje spolehlivý provoz a perfektní výsledky.
Klíčové vlastnosti a výkon
Pec je vybavena dvěma samostatnými komorami o vnitřních rozměrech 1050 x 1050 x 150 mm, což poskytuje celkovou kapacitu pro přípravu až 18 pizz o průměru 33 cm. Každá komora má nezávislé mechanické ovládání, což umožňuje flexibilní nastavení teploty v rozmezí 50 až 450 °C podle aktuální potřeby.
Konstrukce a vybavení
- Šamotové desky: Spodní šamotové desky o tloušťce 14 mm zajišťují rovnoměrnou distribuci tepla a optimální akumulaci.
- Komínek pro odtah vlhkosti: Nastavitelný komínek pomáhá efektivně regulovat vlhkost uvnitř pečicího prostoru.
- Nerezové madlo: Ergonomické madlo v celé délce dveří je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli.
- Vnitřní osvětlení a teploměr: Každá komora je vybavena vnitřním osvětlením a analogovým teploměrem pro snadnou kontrolu procesu pečení.
Bezpečnost a technické parametry
Zařízení disponuje bezpečnostním pojistným termostatem a stupněm krytí ovládacích prvků IPX4. Celkový elektrický příkon činí 24 kW s napájením 400 V / 3N - 50 Hz. Pro připojení je doporučen průřez měděných vodičů 10 mm².
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pece na pizzu |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Počet komor: | 2 |
| Materiál: | Nerez |
| Typ ovládání: | Mechanické |
| Bezpečnostní prvky: | pojistný termostat |
| Hloubka brutto [mm]: | 1290 |
| Hloubka netto [mm]: | 1185 |
| Hloubka vnitřní části zařízení [mm]: | 1050 |
| Hmotnost brutto [kg]: | 245.00 |
| Hmotnost netto [kg]: | 243.00 |
| Kapacita pizz [cm]: | 18x 33 cm |
| Komínek pro odtah vlhkosti: | Ano |
| Kontrolky: | chodu |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 450 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 50 |
| Napájení: | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Nastavitelný komínek: | Ano |
| Nezávislé topné zóny: | Samostatné ovládání pro každou komoru |
| Parozábrana: | Ano |
| Počet pozic vnitřních částí zařízení: | 18 |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 10 |
| Příkon elektrický [kW]: | 24.000 |
| SAP kód: | 00007349 |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Šamotové desky: | Spodní |
| Šířka brutto [mm]: | 1350 |
| Šířka netto [mm]: | 1305 |
| Šířka vnitřní části zařízení [mm]: | 1050 |
| Teploměr: | analogový |
| Tlačítko on/off: | Ano |
| Tloušťka šamotových desek [mm]: | 14 |
| Typ madla: | v celé délce dveří, nerezové |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Výška brutto [mm]: | 810 |
| Výška netto [mm]: | 763 |
| Výška vnitřní části zařízení [mm]: | 150 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
