Pizza pec jednopatrová REDFOX E 4/50 - kapacita 1x 50 cm, nerez
Kód: 00009993




Detailní popis produktu
Elektrická jednopatrová pizza pec REDFOX E 4/50 je profesionální zařízení určené pro pečení pizzy o průměru až 50 cm. Díky svému nerezovému provedení a mechanickému ovládání představuje spolehlivé řešení pro gastronomické provozy.
Klíčové vlastnosti a výkon
- Kapacita pečení: Jedna komora s kapacitou pro 1 pizzu o průměru 50 cm. Vnitřní rozměry komory činí 550 x 550 x 150 mm.
- Teplotní rozsah: Možnost nastavení teploty v rozmezí od 50 °C do 450 °C s analogovým teploměrem pro přesné sledování teploty.
- Šamotové desky: Spodní šamotová deska o tloušťce 14 mm zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla a optimální výsledky pečení.
- Odvlhčování: Integrovaný nastavitelný komínek pro efektivní odtah vlhkosti a parozábrana.
Konstrukce a bezpečnost
Pec je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a disponuje vnitřním osvětlením pro snadnou kontrolu pečení. Ovládání je mechanické s tlačítkem on/off, kontrolkami chodu a stupněm krytí ovládacích prvků IPX4. Bezpečnost provozu zajišťuje integrovaný pojistný termostat. Zařízení je stohovatelné a je vybaveno krátkým plastovým madlem.
Technické parametry
- Materiál: Nerez
- Příkon: 4,0 kW
- Napájení: 400 V / 3N - 50 Hz
- Vnější rozměry (Š x H x V): 836 x 733 x 412 mm
- Hmotnost netto: 41,0 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pece na pizzu |
|---|---|
| Hmotnost: | 48 kg |
| Počet komor: | 1 |
| Materiál: | Nerez |
| Typ ovládání: | Mechanické |
| Bezpečnostní prvky: | pojistný termostat |
| Hloubka vnitřní části zařízení [mm]: | 550 |
| Kapacita pizz [cm]: | 1x 50 cm |
| Komínek pro odtah vlhkosti: | Ano |
| Kontrolky: | chodu |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 450 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 50 |
| Napájení: | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Nastavitelný komínek: | Ano |
| Parozábrana: | Ano |
| Počet pozic vnitřních částí zařízení: | 1 |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 1 |
| Příkon elektrický [kW]: | 4.000 |
| Stohovatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Šamotové desky: | Spodní |
| Šířka vnitřní části zařízení [mm]: | 550 |
| Teploměr: | analogový |
| Tlačítko on/off: | Ano |
| Tloušťka šamotových desek [mm]: | 14 |
| Typ madla: | krátké, plastové |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Výška vnitřní části zařízení [mm]: | 150 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
