Jednopatrová snack pizza pec Redfox FPP 36 - digitální ovládání, nerez
Kód: 00005309




Detailní popis produktu
Jednopatrová elektrická pizza pec Redfox FPP 36 představuje kompaktní a spolehlivé řešení pro přípravu pizzy a dalších pečených snacků v menších gastro provozech, bistrech či kavárnách. Díky celonerezovému provedení a možnosti stohování efektivně šetří místo na pracovní ploše.
Klíčové vlastnosti a ovládání
Pec je vybavena přesným digitálním ovládáním, které umožňuje snadné nastavení teploty v rozmezí 50 až 300 °C. O provozu zařízení informují přehledné kontrolky chodu a k dispozici je také samostatné tlačítko on/off. Bezpečnost provozu zajišťuje integrovaný pojistný termostat a stupeň krytí ovládacích prvků IPX4.
Konstrukce a rozměry
Vnitřní komora o rozměrech 340 x 340 mm poskytuje dostatek prostoru pro přípravu jedné pizzy o průměru až 33 cm. Dvířka jsou osazena krátkým plastovým madlem pro bezpečnou manipulaci. Zařízení nedisponuje vnitřním osvětlením, šamotovými deskami, parozábranou ani komínkem pro odtah vlhkosti.
- Materiál: Nerezová ocel
- Vnější rozměry (Š x H x V): 505 x 566 x 214 mm
- Vnitřní rozměry (Š x H): 340 x 340 mm
- Hmotnost netto: 15 kg
Technické parametry
- Příkon: 1,75 kW
- Napájení: 230 V / 1N - 50 Hz
- Počet komor: 1
- Stohovatelnost: Ano
- Průřez vodičů CU: 0,5 mm²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pece na pizzu |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Počet komor: | 1 |
| Materiál: | Nerez |
| Typ ovládání: | Digitální |
| Bezpečnostní prvky: | pojistný termostat |
| Hloubka brutto [mm]: | 570 |
| Hloubka netto [mm]: | 566 |
| Hloubka vnitřní části zařízení [mm]: | 340 |
| Hmotnost brutto [kg]: | 16.00 |
| Hmotnost netto [kg]: | 15.00 |
| Kapacita pizz [cm]: | 1x 33 cm |
| Komínek pro odtah vlhkosti: | Ne |
| Kontrolky: | chodu |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 300 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 50 |
| Napájení: | 230 V / 1N - 50 Hz |
| Nastavitelný komínek: | Ne |
| Parozábrana: | Ne |
| Počet pozic vnitřních částí zařízení: | 1 |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 0,5 |
| Příkon elektrický [kW]: | 1.750 |
| SAP kód: | 00005309 |
| Stohovatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí ovládacích prvků: | IPX4 |
| Šamotové desky: | Ne |
| Šířka brutto [mm]: | 485 |
| Šířka netto [mm]: | 505 |
| Šířka vnitřní části zařízení [mm]: | 340 |
| Tlačítko on/off: | Ano |
| Typ madla: | krátké, plastové |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Vnější barva zařízení: | Nerezové |
| Vnitřní osvětlení: | Ne |
| Výška brutto [mm]: | 260 |
| Výška netto [mm]: | 214 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
