Nově v nabídce doručení PPL s akčními cenami od 39Kč!

Gastrofans Plnička klobás - vertikální - řeznická narážka, plnička klobás, jitrnic a salámů 3 ltr, včetně náhradního těsnění

Kód: 20024
Neohodnoceno
Značka: Gastrofans
3 689 Kč 3 049 Kč bez DPH
Vyprodáno

Plnička klobás Gastrofans naší vlastní výroby. Vhodná pro profesionální provozy i pro domácí zabííjačky. Součástí balení je oproti výrobkům konkurence celkem 5 plnicích trubek a jedno náhradní těsnění na píst.

Detailní informace

Vyjednejte si vlastní ceny
Vyjednejte si vlastní ceny
Nakupte vše na jednom místě
Nakupte vše na jednom místě
Využijte množstevní slevy
Využijte množstevní slevy
Více jak 5 let zkušeností
Více jak 5 let zkušeností

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Pro výrobu velkého množství klobás potřebujete v kuchyni nebo řeznictví profesionální plničku klobás. Tato plnička klobás má plnicí kapacitu 3 litry, což vám umožní snadno a rychle vyrobit velké množství klobás každý den. Plnicí trubky jsou vyrobeny tak, abyste na ně mohli snadno nasunout střívko nebo umělé střívko. Kromě toho je přítlačná deska opatřena šroubem pro odvzdušnění. Tímto způsobem se do uzenin během procesu dostává co nejméně vzduchu. Přítlačná deska je také uzavřena těsněním. Plnič klobás může otáčet klobásy dvěma rychlostmi, což vám dává dostatečnou kontrolu nad procesem plnění.

Rychlé a snadné plnění klobás

Chcete-li připravit klobásy, zvolte nejprve požadovanou velikost plnicí trubice. Umístěte plnicí trubici na plničku klobás. Poté vyklopte zásobník a naplňte jej vybranými ingrediencemi. Poté nasuňte střívko nebo umělé střívko na plnicí trubici. Poté otočte kličkou na boku napichovače klobás a začněte plnit. Je důležité, abyste střívko, které používáte k výrobě klobás, pevně drželi, aby nespadlo. Párky plňte pevně a dbejte na to, aby v nich bylo co nejméně vzduchu. Dbejte na to, abyste je nenaplnili příliš těsně, abyste je mohli později ještě stlačit do tvaru.

Části z nerezové oceli lze mýt v myčce nádobí

Vzhledem k tomu, že je napichovač klobás vyroben výhradně z nerezové oceli, velmi snadno se čistí. To je důležitý plusový bod, protože zajišťuje dobrou hygienu v kuchyni. Plnicí trubky a zásobník jsou odnímatelné a lze je mýt v myčce nádobí. Přítlačnou desku lze čistit vlhkým hadříkem a dezinfekčním prostředkem. Poté všechny díly opět složte dohromady a váš napichovač klobás je připraven k dalšímu použití. Kromě toho je udírna klobás vybavena čtyřmi gumovými nožičkami, takže ji lze umístit do stabilní polohy, aniž by sklouzla.

 • Pevná, komerční plnička klobás, jitrnic nebo salámů
 • řeznická narážka
 • Nerezový kryt a základní deska
 • Nerezový válec, hřídel a přítlačná deska z nerezové oceli
 • Nerezový šroubový kroužek a plnicí trubky
 • Nerezové matice, šrouby a vruty
 • Lisovací deska s otvorem pro odvzdušnění
 • Lisovací deska dokonale utěsněná těsněním
 • Výstupní část lze vyjmout najednou
 • 2 rychlosti pro dokonalé dávkování
 • Stojí na čtyřech gumových nožkách
 • Snadno se čistí
 • Pět plnicích trubek z nerezové oceli O15mm, O20mm, O25mm, O30mm a O38mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Plničky klobás
Objem: 3 l
Počet kusů v sadě-balení: 1
Typ: vertikální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: