Elektrický konvektomat Redfox MPD 0511 ERAM - 5x GN 1/1, dotykový displej
Kód: 00012877




Detailní popis produktu
Pokročilé funkce a intuitivní ovládání
Elektrický konvektomat Redfox MPD 0511 ERAM představuje moderní řešení pro profesionální gastronomické provozy. Je vybaven 7" barevným dotykovým displejem v kombinaci s otočným knoflíkem, což zajišťuje velmi snadné a přehledné ovládání. Zařízení disponuje pamětí pro 1000 programů s možností nastavení až 9 kroků receptu a obsahuje 100 přednastavených programů. Mezi pokročilé funkce patří sjednocené dokončení pokrmů EasyService, vaření přes noc, nízkoteplotní tepelná úprava (od 50 °C) a funkce udržovací skříně či uzení.
Kvalitní konstrukce a materiály
Komora i vnější plášť konvektomatu jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI 304. Vnitřní komora má zaoblené rohy, což výrazně usnadňuje její čištění. Bezpečnost a úsporu tepla zajišťují odvětrávané dveře s dvojitým bezpečnostním sklem, které je rozebiratelné pro snadnou údržbu. Zařízení je standardně dodáváno s 1-bodovou sondou pro přesné měření teploty jádra pokrmů.
Efektivní provoz a mycí systém
Konvektomat využívá nástřikový systém vývinu páry a je vybaven jedním reverzibilním ventilátorem se 3 rychlostmi, který se při otevření dveří automaticky zastaví. Pro udržení maximální hygieny slouží otevřený automatický mycí systém využívající tekutý mycí detergent a oplach vodou. Integrovaný USB port umožňuje snadné nahrávání nových receptů a rychlou aktualizaci firmware.
Technické parametry
- Kapacita: 5x GN 1/1 nebo EN 600x400 (rozteč mezi zásuvy 74 mm)
- Teplotní rozsah: 50 °C až 300 °C
- Příkon: 6.3 kW
- Napájení: 400 V / 3N - 50 Hz
- Rozměry (Š x H x V): 907 x 752 x 657 mm
- Hmotnost: 75 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvektomaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 85 kg |
| Materiál: | AISI 304 |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| Typ ovládání: | Dotykové + knoflík |
| Delta T tepelná úprava: | Ano |
| Doplňující informace: | možnost reverzního otevírání dveří – klika na pravé straně (nutné specifikovat při objednávce) |
| Funkce odloženého startu: | Ano |
| Funkce regenerace pokrmů: | Ano |
| Funkce udržovací skříně: | Ano |
| Funkce uzení: | ano |
| HACCP: | Ano |
| Hloubka GN zařízení [mm]: | 65 |
| Jmenovitý průměr potrubí: | DN 50 |
| Komínek pro odtah vlhkosti: | Ano |
| Konstrukce dveří: | Odvětrávané bezpečnostní dvojité sklo, rozebiratelné pro snadné čištění |
| Materiál a tvar komory: | AISI 304, se zaoblenými rohy pro snadné čištění |
| Materiál tělesa: | Incoloy |
| Maximální teplota zařízení [°C]: | 300 |
| Minimální teplota zařízení [°C]: | 50 |
| Mycí systém: | otevřený |
| Napájení: | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Nízkoteplotní tepelná úprava: | od 50 °C, Ano |
| Počet GN / EN zařízení: | 5 |
| Počet kroků receptu: | 9 |
| Počet programů: | 1000 |
| Počet přednastavených programů: | 100 |
| Počet rychlostí ventilátoru: | 3 |
| Pokročilé nastavení vlhkosti: | Ne |
| Průřez vodičů CU [mm²]: | 1 |
| Příkon elektrický [kW]: | 6.300 |
| Přípojka na vodu: | 3/4" |
| Reverzibilní ventilátor: | Ano |
| Rozteč mezi zásuvy [mm]: | 74 |
| Řízení vlhkosti: | Ano, nepřímé měření |
| Sjednocené dokončení pokrmů EasyService: | Ano |
| Sonda: | Ano |
| Sprcha: | Ruční (volitelná) |
| Standardní výbava k zařízení: | 1-bodová sonda |
| Stohovatelnost: | Ano |
| Typ mycího prostředku: | Tekutý mycí detergent + oplach vodou |
| Typ ohřevu zařízení: | Kombinace páry a horkého vzduchu |
| Typ osvětlení: | LED osvětlení ve dveřích, na jedné straně |
| Typ spotřebiče: | Elektrické zařízení |
| Typ vývinu páry: | Nástřik |
| USB port: | Ano, pro nahrání receptů a aktualizaci firmware |
| Vaření přes noc: | Ano |
| Velikost displeje: | 7" |
| Velikost GN / EN zařízení [mm]: | GN 1/1, EN 600x400 |
| Více úrovňové vaření: | Program zásuvů - řízení tepelné úpravy pro každý pokrm zvlášť |
| Vnější barva zařízení: | Nerezové |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Zastavení ventilátoru: | Přerušení chodu při otevření dveří, nebržděný |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
